UPORABNA STRAN
  DOMOVTELEKOMUNIKACIJEVESOLJEUPORABNOOSTALO
PROGRAMI
BANKE
ANTIVIRUSNI PROGRAMI
V ŽIVO
SPLETNO NAKUPOVANJE
SPLETNO GOSTOVNJE
SPLETNE DOMENE
IZDELAVA FOTOGRAFIJ

 

RAZVIJANJE DIGITALNIH FOTOGRAFIJ V SLOVENIJI

Po raziskavah, ki jih je naredila Zveza potrošnikov Slovenije (www.zps.si) se je najbolje odrezalo podjetje Foto Asja. A zaradi cene ki jo imajo je dosti bolj priporočljiv Hartlauer le 0,07€ na sliko.

Nekatera podjetja ki opravljajo storitev digitalnega razvijanja slik preko interneta.

Foto Asja  Novo Mesto  www.foto-asja.si 
Hartlauer  Ljubljana  www.hartlauer.si
Foto Čebron  Tržič  www.foto-cebron.si
Foto GM Kranj  www.foto-gm.si
City Park Koper  Koper  www.citypark-foto.com
Digifot  Murska Sobota  www.digifot.com
DM Foto  Ljubljana  www.dm-drogeriemarkt.si
Foto Fantasy  Nova Gorica  www.fotofantasy.si
efoto (Mediatrade)  le internet  www.efoto.si 
Foto Format  Ljubljana  www.fotoformat.si
Foto Rizmal  Žalec/Celje  www.fotorizmal.com 
Mixilab  Žiri  www.mixilab.tv
E Leclerc  Ljubljana  www.e-leclerc.si
Foto Majhenič  Domžale  www.majhenic.si
Foto Rožman  Brežice  www.foto-rozman.si
 
Pošta  Slovenija  www.posta.si
Fotoplus  Ljubljana/Maribor  www.fotoplus.si
Freefoto.si  Slovenija  www.freefoto.si
Foto Amida  Ljubljana  www.amida.si
Foto Levac  Koper  www.foto-levac.si
Foto Grad  Ljubljana  www.fotograd.com
Foto Tabor  Maribor  www.foto-tabor.com 
Spar foto Slovenija  www.spar.si 

KLIKNI NA SLIKO ZA POVEČAVO
cenik izdelovanja fotografij

Opozorilo  nekatere cene razvijanj so se od objave spremenile.

Vir: VIP št.9/2007


ISKALNIK Copyright © by Ipko   Vse pravice pridržane. Zemljevid strani